RN732BTTD8161B25
MFR.Part #
RN732BTTD8161B25
JLCPCB Part #
C4022343
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS