RN732ATTD4120D100
MFR.Part #
RN732ATTD4120D100
JLCPCB Part #
C3997349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS