HV73V2BTTD6813F
MFR.Part #
HV73V2BTTD6813F
JLCPCB Part #
C4259226
Description
-55℃~+155℃ 333mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS