RN73H2ETTD7500D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD7500D50
JLCPCB Part #
C4230688
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS