RN732ATTD4020D100
MFR.Part #
RN732ATTD4020D100
JLCPCB Part #
C4081735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS