RN732ATTD4073D25
MFR.Part #
RN732ATTD4073D25
JLCPCB Part #
C4166037
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS