ERJ-6RBD2492V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2492V
JLCPCB Part #
C2107366
Description
-55℃~+125℃ 100mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS