SG73G2BTTD1373C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1373C
JLCPCB Part #
C5893853
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS