RK73G2ATTD1180C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1180C
JLCPCB Part #
C7340243
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS