RN732ATTD3903B50
MFR.Part #
RN732ATTD3903B50
JLCPCB Part #
C4166584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS