RN73H2BTTD4992A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4992A05
JLCPCB Part #
C3934494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS