Y1624120R000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1624120R000Q0R
JLCPCB Part #
C3929387
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount