SG73P2ATTD61R9D
MFR.Part #
SG73P2ATTD61R9D
JLCPCB Part #
C4327078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS