RN732ATTD3603B25
MFR.Part #
RN732ATTD3603B25
JLCPCB Part #
C4296998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS