RN73H1JTTD5101C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5101C10
JLCPCB Part #
C4069543
Description
100mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS