RN73H1JTTD2911A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2911A25
JLCPCB Part #
C4289164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS