RN73H1JTTD4871C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4871C25
JLCPCB Part #
C3978996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS