RN73H2ETTD3300D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3300D25
JLCPCB Part #
C3986313
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS