SG73S2ETTD5902D
MFR.Part #
SG73S2ETTD5902D
JLCPCB Part #
C4334914
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS