RN73H2BTTD2132B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2132B50
JLCPCB Part #
C4160388
Description
-55℃~+155℃ 21.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS