RN732ATTD33R0D50
MFR.Part #
RN732ATTD33R0D50
JLCPCB Part #
C6277176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS