RK73G2BTTD8200F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD8200F
JLCPCB Part #
C6648997
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS