P0805Y1152PBW
MFR.Part #
P0805Y1152PBW
JLCPCB Part #
C4127364
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount