RN73H2BTTD9531B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9531B25
JLCPCB Part #
C4315320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS