RN732ATTD3301A05
MFR.Part #
RN732ATTD3301A05
JLCPCB Part #
C3952119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS