RT0805BRB07133KL
MFR.Part #
RT0805BRB07133KL
JLCPCB Part #
C864067
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS