RN731ETTP9311C25
MFR.Part #
RN731ETTP9311C25
JLCPCB Part #
C4168096
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS