RN732ATTD32R0B25
MFR.Part #
RN732ATTD32R0B25
JLCPCB Part #
C4268192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS