RN732ATTD32R0F25
MFR.Part #
RN732ATTD32R0F25
JLCPCB Part #
C4334249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS