RN73H2ATTD77R7C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD77R7C50
JLCPCB Part #
C2539168
Description
125mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS