RN732ATTD3241A10
MFR.Part #
RN732ATTD3241A10
JLCPCB Part #
C4013728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS