RN73H2BTTD1761D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1761D100
JLCPCB Part #
C2543936
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS