RN732ATTD3241B10
MFR.Part #
RN732ATTD3241B10
JLCPCB Part #
C4239275
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS