RN732BTTD9530B10
MFR.Part #
RN732BTTD9530B10
JLCPCB Part #
C3941635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS