RN732ATTD3122D10
MFR.Part #
RN732ATTD3122D10
JLCPCB Part #
C4085347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS