RN73H1JTTD2872D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2872D50
JLCPCB Part #
C4062755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS