Y4022150R000B9W
MFR.Part #
Y4022150R000B9W
JLCPCB Part #
C4012598
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS