RN732ATTD2802F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2802F10
JLCPCB Part #
C4123543
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS