SR732BTTDR154D
MFR.Part #
SR732BTTDR154D
JLCPCB Part #
C2601223
Description
-55℃~+150℃ 154mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS