RN73H2BTTD8162A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8162A10
JLCPCB Part #
C3927317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS