SG73P1EWTTP1270D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1270D
JLCPCB Part #
C7077413
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS