RN732ATTD2712F25
MFR.Part #
RN732ATTD2712F25
JLCPCB Part #
C4314780
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS