RN732ATTD3242A05
MFR.Part #
RN732ATTD3242A05
JLCPCB Part #
C4009225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS