SG73S2BTTD13R7F
MFR.Part #
SG73S2BTTD13R7F
JLCPCB Part #
C4093887
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS