RN732ATTD2492C50
MFR.Part #
RN732ATTD2492C50
JLCPCB Part #
C3975664
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS