SG73P2ARTTD225G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD225G
JLCPCB Part #
C6221424
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS