RN73H2ETTD4120F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4120F50
JLCPCB Part #
C3980514
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS