SG73P2ERTTD3300D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3300D
JLCPCB Part #
C5751827
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS