RK73G2ARTTD4702C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4702C
JLCPCB Part #
C5874223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS