RN732BTTD3053F100
MFR.Part #
RN732BTTD3053F100
JLCPCB Part #
C4281638
Description
-55℃~+155℃ 125mW 305kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS